Dzień Babci i Dziadka w Galerii Ostrovia

Home / AKTYWNY SENIOR / Dzień Babci i Dziadka w Galerii Ostrovia

Dzień Babci i Dziadka w Galerii Ostrovia

Zapraszamy od 18 do 20 stycznia 2014 wszystkie dzieci, wnuków, rodziców na Dzień Babci i Dziadka do Galerii Ostrovia. logo Galeria OSTROVIA

W tym szczególnym dniu PAMIĘTAJMY O NASZYCH KOCHANYCH SENIORACH, bo tak naprawdę gdyby nie oni, nie byłoby nas tu teraz :). To cierpliwa Babcia i Dziadek uczą nas ponadczasowych mądrości życiowych, dzielą się z nami swoim doświadczeniem, historią, opiekują i troszczą się o najmłodszych. Dlatego dziś odwiedź swoich Najważniejszych Członków Rodziny i podaruj im najważniejszą rzecz jaką masz – CZAS.

dzien dziadka - anim.W programie imprezy przewidziane są porady specjalistów w zakresie zdrowia, profilaktyki, sportu i edukacji. Jednoczymy się w sile i zapraszamy na warsztaty fitness, Pilates, konsultacje z lekarzami i dietetykami.
Warsztaty Nordic Walking przeprowadzi nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor Nordic Walking z Zespołu Szkół Ekonomicznych wraz z uczniami z Ekonomika.
Pani instruktor wyjaśni na czym polega popularność Nordic Walking w naszym kraju i nie tyko. Doradzi jakie są zalety uprawiania Nordic Walking. Jak dobrać właściwie sprzęt i przygotować się do marszu z kijkami.
Przeszkoleni uczniowie z Ekonomika będą zachęcać Państwa do chodzenia w Galerii Ostrovia z kijkami oraz służą instrukcją prawidłowego poruszania się marszem Nordic Walking.

Do zobaczenia już dziś!!

 

 

Recent Posts

Leave a Comment

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Krotoszyn sportowe półkolonie z MartaFit.plćw dzieci martafit